جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

درباره زعفران طوبی بیشتر بدانید

شرکت طلای سرخ تربت به شماره ثبت ۲۰۶۶ و ثبت دو علامت تجاری(زعفران طوبی و محمودزاده سافرون) از سال ۱۳۸۰ فعالیت خود را در زمینه انبار و بسته بندی زعفران درجه یک شروع نموده است.این شرکت با به کارگیری  تکنولوژی و فناوری های نوین بر آن است که زعفران خشک فله را به شیوه ایی استاندارد تا زمان بسته بندی نگهداری کرده و سپس با استفاده از بسته بندیهای مناسب و در اوزان مختلف به نحوی که کیفیت عطر و رنگ زعفران تازه به مدت طولانی حفظ شود و پس از آن روانه بازار نماید.

استانداردهای زعفران طوبی

شرکت طلای سرخ تربت،توانسته است با برند زعفران طوبی به شماره شناسه ملی استاندارد: ۶۹۴۶۱۶۷۹۳۱۱ و به شماره نظارت بهداشت: ۱-۱۰۰۶/۵۷ و با استفاده از دو اصل مهم ارائه محصولی با کیفیت و حمایت از حقوق مصرف کننده گرامی در بازارهای داخلی ایران پهناور،سهم چشمگیر وبسزایی از بازار را کسب نماید.به نحوی که هم اکنون در تمامی مراکز استان های کشور،دارای عاملیت فروش و نمایندگی فعال می باشد.
کنترل امنیت غذا از آلودگی میکروبی، شیمیایی و فیزیکیISO-22000-2005
نشان استاندارد کیفیت جهانی مواد غذایی
نشان استاندارد HACCp

آزمایشگاه تخصصی زعفران طوبی

در این مجموعه ی تولیدی ،زعفران وارد شده به مرکز توسط کارشناسان مجرب علوم غذایی در آزمایشگاه تخصصی مرتبط مورد آزمایش قرار گرفته و بعد از تایید رنگ و قدرت ریشه و دیگر پارامتر ها،زعفران را انبار و سپس آماده جهت بسته بندی و عرضه می کنند.

اهداف و چشم انداز شرکت

سیاست های کلی شرکت بر حذف دلالان و عرضه مستقیم محصولات از طریق فروش آنلاین زعفران طوبی و شبکه توزیع و عاملین فروش شرکت می باشد که باعث رسیدن زعفران اصلی به مصرف کننده شده و از فروش زعفران تقلبی جلوگیری به عمل می آید.

در زمینه صادرات نیز محصولات شرکت تحت برند زعفران صادراتی محمودزاده به کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا،فرانسه،آلمان، دانمارک و ایتالیا و همچنین کشورهای حوزه ی خلیج فارس صادر می نماید.

رویکرد ما نسبت به زعفران اصیل و ممتاز تولید شده توسط کشاورزان عزیز و کوشای ایرانی،مبتنی بر حفظ ارزشها و زحمات این عزیزان می باشد. به نحوی که شرکت طلای سرخ تربت با به کارگیری متخصصان علوم غذابی وطراحان صنعتی ماهر در صنایع بسته بندی و رقابت با کشورهای صاحب نام برند زعفران از جمله اسپانیا از تمامیت حقوق و شان و منزلت کشاورزان ایرانی در پاسداری می نماید.

بسته بندی زعفران طوبی

محصولات شرکت در بسته بندی های مختلف و در نظر گرفتن سلایق مخاطب در اوزان مختلف از ۰.۲ گرم تا ۵۰۰ گرم آماده و روانه بازار می نماید.نکته حائز اهمیت در آن است که شرکت طلای سرخ تربت،با توجه به حساس بودن زعفران نسبت به عوامل بیرونی مانند نور-دما-رطوبت،از بسته بندی های مناسب و استاندارد(فلزی-کریستال-قوطی) جهت حفظ هرچه بهتر کیفیت عطر و رنگ زعفران تازه استفاده می نماید.